Преслава най-стилна на наградите на Планета

https://kliuki.ws/zvezdi/preslava-nay-stilna-na-nagradite-na-planeta/189024 Kliuki.ws
Преслава най-стилна на наградите на Планета

Наградите на Планета се превърнаха в състезание по стил

Наградите на „Планета“ се превърнаха в състезание по стил и тази година. Сред красавиците на сцената обаче изненадващо за най-красива бе избрана не Мария, а Преслава. Изпълнителката грейна на събитието с изискана бяла рокля. И обра овациите на гостите, присъстващи на събитието с тоалета си в бяло и златно.

За разлика от останалите участнички на наградите на „Планета“, тя заложи на семпла бяла рокля със златни декорации около яката. Моделът е от последната модна линия на Галена и определено прикова вниманието на аудиторията по време на наградите.

[caption id="attachment_40282" align="aligncenter" width="240"]Преслава най-стилна на наградите на Планета Преслава най-стилна на наградите на Планета[/caption]

В социалните мрежи, където обсъждането на наградите на „Планета“ се превърна в една от темите на деня, тоалетите на звездите също не бяха подминати. Много от пайнерките получиха упреци заради липсата на вкус, късите поли, или зле подбраните кройки на дрехите. В абсолютна фаворитка на форумци обаче се превърна Преслава. „Изглеждаше невероятно на наградите на „Планета“, „Като принцеса е“, „Много й отива“, гласяха коментарите на феновете.

[caption id="attachment_40281" align="aligncenter" width="300"]Певицата очарова с ефирния си тоалет Певицата очарова с ефирния си тоалет[/caption]

preslava 6 preslava 4 preslava 2 preslava 22

И тази година наградите на „Планета“ се превърнаха в абсолютен парад на звездите, а повечето се постараха да демонстрират по-добър вкус и стил от минали години. Всеобщото мнение обаче е, че най-стилната дама на концерта е била именно Преслава.

А вие какво мислите за визията на Преслава на наградите на "Планета"? Споделете мнението си.