Преслава се показа след инцидента с Бирмата още по-слаба от предиПреслава
се показа след инцидента с Бирмата. Фолк певицата демонстрира супер настроение и плашещо крехка фигура. Изпълнителката си пусна снимки от Какао Бийч на Слънчев бряг, където в момента е на почивка и където събира тен с приятелки, видя kliuki.ws. По нищо не изглежда, че фолк звездата е предизвикала какъвто и да е инцидент, с изключение на няколко тъмни петна по лицето й, които певицата умело прикрива с грим. А също и с факта, че упорито се старае да скрие левия си профил от фотографите по време на снимки. [caption id="attachment_49111" align="alignright" width="144"]
Преслава се показа след инцидента с Бирмата[/caption] Очевидно изпълнителката прави всичко възможно, за да убеди приятели и почитатели, че е добре, чувства се отлично и няма никакви проблеми. Друг е въпросът, че на последните си снимки Преслава изглежда притеснително слаба и дори още по-крехка от преди. Певицата засега мълчи за инцидента на морето, но очевидци се кълнат, че е имало голяма драма. Както изглежда неприятната случка е разстроила нервите на Преслава и изпълнителката буквално се е стопила. [caption id="attachment_49107" align="alignleft" width="298"]
Певицата изглежда още по-слаба[/caption] Въпреки случилото се, Преслава сподели няколко снимки след екшъна във фолк клуба, на които да покаже на феновете си, че е добре и дори позира с почитатели. Факт е обаче, че певицата изглежда толкова изтощена и отслабнала, че мнозина се притесниха. [gallery ids="49110,49109,49108,49106"]
Kristina Mileva
Остави коментар