Преслава само с една награда на концерта на "Планета"

https://kliuki.ws/zvezdi/preslava-samo-s-edna-nagrada-na-koncerta-na-planeta/189030 Kliuki.ws
Преслава само с една награда на концерта на "Планета"

Преслава остана само с един приз на наградите на „Планета“

Преслава си тръгна с почти празни ръце от наградите на „Планета“.  Изпълнителката изненадващо се оказа само с една статуетка, въпреки че бе номинирана в редица категории. Най-обичаната българска фолк певица след Глория и Ивана се оказа в същото положение, като колежката си Мария — остана само с една награда.

За огромно изумление на феновете на Преслава, певицата не спечели в нито една категория. Въпреки че се класира в категориите за певица, песен, музикален идол, видеоклип, посланик на българската музика и още редица други, Преслава си тръгна с приз единствено в категорията „Песен на 2013“, за „Режим неприлична“.

[caption id="attachment_40188" align="aligncenter" width="223"]Преслава само с един приз на наградите на Планета Преслава само с един приз на наградите на Планета[/caption]

Възмутени фенове негодуват в социалните мрежи и твърдят, че певицата е заслужавала поне наградата „Музикален идол на 2013“. Статуетката обаче отиде в ръцете на Анелия, която закри и концерта.

[caption id="attachment_40189" align="aligncenter" width="234"]Певицата победи за "Песен на годината", но не и за "Идол на 2013" Певицата победи за "Песен на годината", но не и за "Идол на 2013"[/caption]

Из фолк средите се шушука, че Митко Пайнера е решил да остави Преслава без награди миналата година заради малкото й проекти, които има. Певицата доста разочарова част от феновете си, след като почти половин година не записа нова песен.

Само седмици преди финала на гласуването, Преслава пусна един от последните си хитове и успя да си спечели поне една статуетка. Но се говори, че певицата вече мисли за семейство и по тази причина смята да забави темпото в професионален план и поне за известно време да остави назад музикалната си кариера.