Фолк певицата отказва да признае, че има проблеми със здравето
Фолк дивата Преслава е толкова слаба напоследък, че направо плаши. Певицата отнесе от феновете си куп критики заради това, че е вече ходещ скелет, но продължава да не й пука. На намеците, а вече и на откритите обвинения, че може би е болна и страда от анорексия, фолк звездата гневно отговаря, че няма здравословни проблеми. Певицата твърди, че е абсолютно здрава, не страда от заболявания и се храни нормално. Освен това следи теглото си и просто внимава да не наддаде, тъй като не иска отново да напълнее. [caption id="attachment_36109" align="aligncenter" width="300"]
Преслава отказа да напълнее[/caption] Въпреки че феновете й буквално й се молят да качи поне малко, фолк дивата е категорична, че се харесва повече слаба. И ще продължи да се подлага на хранителния си режим, който спазва и досега, пише "ПИК". Някои от почитателите на Преслава обаче смятат, че подобно отслабване е твърде опасно за нея, тъй като е болезнено слаба. И има вероятност да се разболее наистина, ако продължава така. „Виждал съм я как веднъж залиташе на участие, беше много бледа и изтощена“, разказва фен на певицата в един от форумите. „Това момиче храни ли се въобще, или се поддържа само с въздух“, притесняват се други. [caption id="attachment_36110" align="aligncenter" width="213"]
Певицата отрича да има анорексия[/caption] Навремето фолкаджийката бе критикувана заради излишните си килограми, а днес феновете й треперят, че ще се счупи от слабост. Преслава обаче е на мнение, че така се чувства по-женствена и красива и няма да пълнее отново.
Kristina Mileva
Остави коментар