На нова любов се радва красивият пристав Марина Цветанова от "Съдебен спор"
Мисис България 2019 призна, че се е развела преди месеци, но вече се радва на любовта на богат пловдивчанин. Освен с титлите си за красота чаровната брюнетка се превърна и в едно от новите емблематични лица на предаването "Съдебен спор" в ефира на Нова телевизия. От месеци Марина е по-известна като пристав Цветанова, която е плътно до водещата Нана Гладуиш и съдия Иван Сотиров. "Разведох се наскоро, а Жоро Игнатов ми беше адвокат по делото. В момента се радвам на нова любов. Известен бизнесмен от Пловдив е. [caption id="attachment_158131" align="aligncenter" width="241"]
Пристав Марина Цветанова от "Съдебен спор" е щастлива с живота и работата си[/caption] Бързо и динамично се развиват нещата при мен. Щастлива съм и в личен, и в професионален план", обяви пред "България Днес" Марина. С доскорошния й съпруг Цветанова е разделена от много месеци, но чак сега е разписано решението за официалния развод. "По взаимно съгласие е, няма никакви проблеми. Разбираме се прекрасно, подкрепяме се един друг като родители. В крайна сметка най-важното е отглеждането и възпитанието на детето, което сме създали. Нямаме абсолютно никакви конфликти", казва Мисис България. Не е имало конкретна причина за раздялата, споделя Марина. "Имахме различия, които не успяхме да изгладим във времето", допълва тя. Красавицата призна, че е упражнила правото си на глас. Но не е подкрепила никого, защото за нея политиците не си вършат работата, а се подиграват с гласуващите. Ако имаше тази възможност, Марина Цветкова щеше да избере кабинет. Мисис България 2019 е категорична, че за министър-председател щеше да сложи Жоро Игнатов. И обясни решението си, като нареди и останалите членове на кабинета:"Жоро Игнатов е конкретен, точен и ясен и има визия за бъдещето. Съдия Иван Сотиров със сигурност ще бъде министър на правосъдието и на вътрешните работи. Нана може да оглави няколко министерства, защото като типичен Овен й се получава много добре да работи на няколко фронта. А за себе си - ставам за министър на туризма, защото обичам да пътувам и бих била много полезна в тази сфера", заяви миската пред "България Днес".
Людмила Велинова
Остави коментар