Райна побесня: Спрете да ми броите хапките!

https://kliuki.ws/zvezdi/rayna-pobesnya-sprete-da-mi-broite-hapkite/189706 Kliuki.ws
Райна побесня: Спрете да ми броите хапките!

Фолк певицата ядосана, че я критикуват за храната

Гладния режим в Къщата сериозно повлия на отношенията между съквартирантите. Фолк певицата Райна жестоко се нацупи на критиките, че яде прекалено много. Откакто е в шоуто изпълнителката щедро си похапва и не се ограничава в яденето. Което й спечели доста критики от съквартирантите. Дори Финдо й направи забележка да се ограничи малко, тъй като по апетит надминава даже него. Певицата обаче се тросна, че това не я притеснява и продължи да си хапва сладко, сладко. [caption id="attachment_35877" align="aligncenter" width="300"]Райна се нацупи на забележките за храната Райна се нацупи на забележките за храната[/caption] Райна остана глуха за съветите му да внимава с храната, за да не напълнее. Певицата заяви, че тренира здраво и спортува активно, така че не се притеснява от килограмите. Изпълнителката дори се похвали, че от раз изяжда по 24 шоколадови бисквити. И нищо не качвала. [caption id="attachment_35878" align="aligncenter" width="300"]Финдо й направи забежка, че надминава и него по ядене Финдо й направи забежка, че надминава и него по ядене[/caption] По-късно обаче фолк звездата вече съвсем открито започна да се оплаква, че започва да се чувства като в някой училищен лагер. Тя призна, че останалите съквартиранти, често й правели забележка какво да яде и какво не и буквално й броели хапките. Изглежда на фолк певицата никак не й се нрави да я третират като дете и сериозно се нацупи от отношението към нея. Райна дори заяви, че няма да позволи да й броят хапките, тъй като е възрастен човек и ще яде колкото и когато си поиска.