Брад и Анджелина показаха истинските си отношения, проговориха и за разводаБрад и Анджелина
проговориха за развода си. След серия спекулации, че семейството се разпада и едва ли не са на ръба, съпрузите се появиха заедно с цялото си семейство и проговориха за развода. Анджелина Джоли избра, заедно със семейството си да позира пред обектива на легендарната Ани Лейбовиц за ноемврийското издание на "Вог". Освен това проговори за щастливото семейство и колко са важни компромисите, за да има мир у дома. Анджи сподели, че планира да се оттегли още повече от киното, за да има повече време за близките си. И противно на всеобщото мнение, с Брад нямат планове за развод. Напротив — мислят за още едно дете, което да осиновят. [caption id="attachment_69971" align="aligncenter" width="565"]
Брад и Анджелина разбиха мита, че се разделят[/caption] 40-годишната актриса се забавляваше на плажа с шестте си деца — Мадокс, Захара, Шайло, Пакс, Нокс и Вивиан. На една от снимките е и нейният съпруг Брад Пит. Двамата от доста време избягват да позират с децата си, но фотосесията имаше за цел да опровергае слуховете, че семейството се разпада.
За семейната фотосесия, Джоли носеше творения на модни къщи като Calvin Klein, Ив Сен Лоран Ботега Венета, Оскар де ла Рента, Дона Каран и Ланвин.
В интервю за модната библия, Анджелина говори открито още за операции по отстраняване на яйчниците и на двете гърди, поради високия риск от рак, както и за менопаузата.
Преди две години, Джоли разкри, че носи мутиращия ген BRCA1, който значително увеличава риска от развитие на рак на гърдата и рак на яйчниците. Тогава тя си направи двойна мастектомия и операция за отстраняване на яйчниците и маточните тръби.
"Трудно е. Това не са лесни операции "-разкрива тя и допълва, че менопаузата и промените в хормоните не са никак лесен процес. Има моменти, в които се чувства изключително зле заради това, но прави опити да се справи с проблема.
"Чувствам се притеснена като жена. Знам, че и други жени се чувстват така. Двете жени в семейството ми, майка ми и баба ми, започнаха да умират в 40-те години от живота си. Аз съм на 40 години. Едва чакам да навърша 50 и да знам, че съм успяла "- заяви още тя.
Анджелина Джоли допълва още и с какво нетърпение очаква премиерата на новия филм, който заснеха заедно с Брад Пит. Първите представяния на "By The Sea" на Брад и Анджелина са насрочени за следващия месец.
Kristina Mileva
Остави коментар