Русата Златка проговори за драмите с Джийсън: Той е за психиатър!

https://kliuki.ws/zvezdi/rusata-zlatka-progovori-za-dramite-s-dzhiysan-toy-e-za-psihiatar/189564 Kliuki.ws
Русата Златка проговори за драмите с Джийсън: Той е за психиатър!

Плеймейтката потресена от поведението му в КъщатаЗлатка Райкова

категорично отрече да има нещо общо с Джийсън Брад Луис. След напускането му в мрежата се появиха слухове, че певецът е братовчед на гаджето й Георги Валентинов. ММА боецът нито потвърди, нито отрече новината. Но сподели, че е много ядосан от отношението към приятелката му в Къщата, макар да не смята да си урежда среща с него лице в лице. Златка обаче бе доста по-многословна и откровено си призна, че според нея мястото на певеца е в стая с високи прозорци и меки стени. „Той е направо луд“, споделя мнението си моделката и твърди, че още в Къщата заподозряла, че нещо не е наред с младежа. [caption id="attachment_36733" align="aligncenter" width="300"]Златка проговори за драмите с Джийсън Златка проговори за драмите с Джийсън[/caption] Тя дори заяви, че е готова да го прати на психиатър, тъй като смята, че е опасен за хората около него. Златка призна, че е трябвало да го изгонят от Къщата още щом е започнал да й прави номера, а не да чакат да засегне Райна и тогава да се сетят, пише "Блиц". Плеймейтката сподели още, че е имало и други енергийни вампири в Къщата. Те източвали жизнената й енергия и буквално изпивали кръвта й. След философските си откровения за съквартирантите Русата Златка отвори темата и за победата на финала. Тя така и не разбрала как Денди е останал в Къщата след нея, а тя напуснала предаването пета. И намекна, че се съмнява за манипулация на вота.