Александър Сано бесен в Къртицата, Киряков напуска шоуто
Драмите в Къртицата продължават с пълна сила. Александър Сано обяви, че му е писнало от интригите и скандалите и повече няма да ги търпи. Известният актьор си изпусна нервите, след поредния сапунен сериал, в който му се наложи да участва. Очевидно конфликтите и скандалите започнаха да идват в повече на Косъма. И той вдигна скандал в Къртицата, стряскайки доста останалите участници.
И докато Косъма се изнерви от латино сериалите в базата, други изпитаха носталгия да излязат навън. Освен Емил Каменов, Илиян Киряков също настоя да си ходи. Спортистът сподели, че му е омръзнало да стои в Базата и тъгува за децата си. Заподозреният за Къртица, бивш футболист, призна пред Емил Каменов, че отсъствието на близките му, както и напрежението в базата започват да му се отразяват. И с удоволствие би напуснал играта още сега.
[caption id="attachment_41961" align="aligncenter" width="300"]
Среброто си изпусна нервите в Къртицата[/caption]
Единствения изход за Киряков да излезе от базата обаче е или ако бъде номиниран от зрителите, или пратен от групата на елиминации. Освен това футболистът трябва да играе и да загуби, ако иска да напусне играта.
[caption id="attachment_41960" align="aligncenter" width="300"]
Киряков иска да си ходи[/caption]
Зрителите истински съчувстват на спортиста, който с огромни усилия издържа на изолацията в Къртицата. Иван и Андрей се заканиха, че този сезон, нито една от звездите няма право да излиза от базата, освен при извънредни обстоятелства. Откъсването от външния свят обаче коства изключително много на участниците. И повечето от тях си признават, че искат просто да се приберат у дома и вече не им пука за голямата награда и нямат мотивация да играят в Къртицата, както досега.
Kristina Mileva
Остави коментар