Певицата Селин Дион все още е безутешна в мъката си по своя съпруг Рене и направи нов жест към неговата памет.
Три седмици след смъртта на Рене Анджелил, Селин Дион организира публично отдаване на почит, церемония-спомен за щастливите и тъжните мигове от семейния им живот, в която се включиха и много близки и приятели на покойния музикален продуцент. Сбирката се състоя в "Сийзърс Палас" в Лас Вегас и отново прикова погледите към вдовицата, която се постара да покаже скръбта си на целия свят. След публичното и телевизионно излъчвано поклонение пред Рене, което продължи три дни, Селин Дион отново облече черните дрехи и в компанията на сина си Рене-младши и за първи път след смъртта на съпруга си проговори за брака им, в който, както са се врекли, смъртта ги раздели. До нея на сцената бяха и децата на Анджелил от предишния му брак. Събитието се предаваше на живо в интернет, а в залата бе препълнена. Замисълът бе всеки да сподели с как ще запомни Рене, как той е допринесъл в живота му и, разбира се, по някоя шега. Спомените си със своя приятел Анджелил разказаха много негови колеги и приятели и това трогна още повече Селин Дион, която говори за Рене най-накрая и най-дълго, пише dailymail.co.uk. Тя разбираемо не успя да сдържи сълзите си и простена, че нейният съпруг я е закрилял още от първите ѝ стъпки в музиката и на него дължи целия си успех. Певицата разкри, че никога не ѝ се е налагало да взима трудни и тежки решения сама, да приема или да отказва предложения, защото Рене винаги е бил там вместо нея и е взимал най-правилния избор. Той винаги ги е обграждал от хора, които вярват в техния успех и работят за него. [caption id="attachment_75336" align="aligncenter" width="300"]
Певицата говореше през сълзи и с много любов[/caption] Селин Дион сподели, че усеща в залата неговото присъствие и любовта, която винаги е раздавал. Тя сподели, че Рене със сигурност ще бъде щастлив колко много хора са се събрали и го споменават все с добро. Събитието не мина и без живо изпълнение на някои от любимите му песни, но самата Селин Дион не пя, а само помага за "Сбогом" на видео стена с облика на Рене. [gallery ids="75335,75334,75333,75331,75330,75329,75332,75337"]
Жана Емилова
Остави коментар