ШОК! Вижте какво направи Лестер с наградата от "Биг Брадър"!

https://kliuki.ws/zvezdi/shok-vizhte-kakvo-napravi-lester-s-nagradata-ot-big-bradar/193504 Kliuki.ws
ШОК! Вижте какво направи Лестер с наградата от "Биг Брадър"!

Ще празнува Нова година в Банско

Победителят от първия сезон на "ВИП Брадър" и любимец на стотици българи Никола Настески - Лестер взе трудното решение да продаде автомобилът, който спечели като награда от шоуто, пише Kliuki.bg. [caption id="attachment_10366" align="alignleft" width="240"]ШОК! Вижте какво направи Лестер с наградата от "Биг Брадър"! Наградата донесе главоболия на Лестер[/caption] Изданието информира, че причината за раздялата с наградата е, че за да регистрира автомобила в родината си, моделът трябвало да плати 6000 евро. Освен това студентът по бизнес логистика нямал и шофьорска книжка. Излиза, че всичко това излиза през носа на Лестер. Именно за това красавецът от южната ни съседка се принуди да обяви автомобила за продажба в най-големия сайт за автомобили у нас. Момчето, което единствено забеляза сек*апила на една от тризначките ще празнува Нова година в Банско, заедно със своите приятели Найден и Миро. Именно те са се заели с подготовката на ВИП купона в града под Тодорка. Специални гости на партито ще бъдат част от участниците от последния сезон на "ВИП Брадър" в България. Ако дотогава продаде колата си, Никола ще почерпи още веднъж новите си приятели. Той не успя да се порадва на наградата си, но за сметка на това откри жената на живота си в Къщата. Не сме забравили интимните му моменти с Надежда. Един път за малко не й се обясни в любов, а тя ще заживее в Скопие, клюкарстват в Благоевград.