Ще има ли нов сезон на "Етажна собственост"?

https://kliuki.ws/zvezdi/shte-ima-li-nov-sezon-na-etazhna-sobstvenost/190936 Kliuki.ws
Ще има ли нов сезон на "Етажна собственост"?

Сериалът пада от програмната схема на Нова телевизия

[caption id="attachment_27902" align="alignright" width="150"]И актьорите не знаят дали "Етажна собственост" ще продължи да съществува И актьорите не знаят дали "Етажна собственост" ще продължи да съществува[/caption] Ще има ли пети сезон на сериала "Етажна собственост"? Този въпрос си задават много от феновете на поредицата. През пролетта Нова тв излъчи четвъртия сезон на филма, но след неговия край няма никаква яснота около бъдещето му. Оказа се, че и самите актьори не са наясно с това. "Все още нищо не се знае. Но силно се надявам да има нов 5-и сезон на сериала.", заяви Евгени Будинов, една от звездите на комедията. В момента по Нова телевизия повтарят старите епизоди, но за нов сезон не се чува нищо. По неофициална информация, рейтингът е много добър, макар да е отбелязал спад при четвъртия сезон. Щом, обаче, снимките още не са стартирали, най-вероятно есента ще мине без "Етажна собственост". От Нова тв ще залагат само на реалити проекти - "Екс Фактор" и "ВИП Брадър". Именно те ще са гвоздеят в програмната схема на медията.