Симона Загорова и Симеон Данев са най-готината тийндвойка, твърдят фенове
Симона Загорова и Симеон Данев са най-готината тийндвойка твърдят фенове в социалните мрежи. Откакто показа гаджето си, наследницата на Глория е засипвана от комплименти.
Двамата не крият любовта си и дори се появяват заедно по светски събития. Последните им изяви бързо ги превърнаха в любимци на тийнейджърите, които на бърза ръка ги обявиха за най-готината тийндвойка.
[caption id="attachment_42510" align="alignright" width="300"]
Симона Загорова и гаджето й станаха най-готината тийндвойка[/caption]
Само преди броени часове Симона сподели нова снимка на двамата, която буквално за секунди събра повече от 200 харесвания. Емоционалното й признание към младежа, пък направо разтопи потребителите в мрежата.
От своя страна половинката на младата певица Симеон Данев, въобще не срамува да го раздава романтик. И смело пише обяснения в любов на половинката си, на страницата й в социалната мрежа, без да му пука, че връстниците му може да го вземат на подбив заради емоционалните му признания.
[caption id="attachment_42512" align="alignleft" width="300"]
Феновете им са просто влюбени в тях[/caption]
Симона Загорова отдавна е представила гаджето си на семейството, а те от своя страна са го приели като част от фамилията. Той бе сред гостите на рождения ден на майката на Глория, подкрепяше Симона и Глория на наградите на „Планета“ и дори играеше ролята на шофьор на певицата.
Предвид милите и романтични жестове, които прави младежът на приятелката си, не е никак изненадващо, че със Симона бяха обявени за най-готината тийн двойка у нас.
Kristina Mileva
Остави коментар