Сладък живот: София Абрамович показа какво е да си дете на милиардер!

https://kliuki.ws/zvezdi/sladak-zhivot-sofiya-abramovich-pokaza-kakvo-e-da-si-dete-na-miliarder/185444 Kliuki.ws
Сладък живот: София Абрамович показа какво е да си дете на милиардер!

София Абрамович живее сладък животСофия Абрамович

е обгрижвана като принцеса, а зад гърба й винаги диша тълпа от бодигардове. Така е наредил нейния баща, милиардера Роман Абрамович. София е средната дъщеря от общо петте деца на богаташа от втората му съпруга Ирина. Голямата й сестра Ана разказва, че около петнадесет хиляди паунда дават за разходки из различни места на Великобритания, където семейството живее от години. Децата на олигарха учат в частно училище в Западен Лондон, като до там винаги ти кара шофьор с бронирана кола. Пет мили до училището винаги ги чакат настръхнали бодигардове и шофьора с бронирания автомобил, който да ги прибере след това. Приятели и съученици на София и нейните братя и сестри твърдят, че те никъде не се движат, без да са придружавани от огромните гардове след тях. „Моят живот с Роман не беше приказка. Но той винаги се грижи за безопасността на децата ни и се страхува от отвличане. Затова нае тази група пазачи от агенцията за защита на закрила. Всяка седмица променяме номерата на джиесемите, за да не се проследи тяхното местонахождение. Ние ги пазим, но едновременно искаме да им покажем и реалния живот, затова ги водим по театри, изложби и музеи”, разказва Ирина в едно от редките интервюта, които е дала пред медиите. София Абрамович обожава баща си и обича често да се снима с него, като не спира да качва снимки в социалната мрежа. 20-годишното момиче не обича да споделя какво е да си дете на един от най-богатите мъже на планетата. За сведение Роман Абрамович е на 132-ро място по богатство в света, което му се оценява на девет милиарда долара. Дъщерята на собственика на „Челси” обича повече да се снима в къщи, пред огледалото, с което да показва, че с нищо не се различава от останалите момичета на нейната възраст.След развода майка й, бивша стюардеса, успява да вземе рекордно обезщетение от съпруга си, равняващо се на един милиард долара. Сега тя живее в имение в Англия, заедно с петте си деца, откъдето са и селфитата на София. Миналата година щерката на мултимилионера бе изтрила акаунта си от социалната мрежа, заради подигравките, че е дебела. Сега тя отново е качила снимки в социалния клюкарник, от които се вижда, че здравата е поработила на външния си вид и има доста стройна фигура. Младата жена обърна сериозно внимание на фитнес тренировките и здравословния начин на хранене, и резултатите не закъсняха. [caption id="attachment_74952" align="aligncenter" width="231"]София Аврамович умее да се весели София Абрамович умее да се весели[/caption] [caption id="attachment_74953" align="aligncenter" width="216"]София Абрамович показа уникална визия София Абрамович показа уникална визия[/caption] Макар и да няма манекенски размери, София Абрамович може да се гордее с перфектния си външен вид и чисто новата си визия. [caption id="attachment_74954" align="aligncenter" width="300"]София Абрамович обича да се снима с богатия си татко София Абрамович обича да се снима с богатия си татко[/caption] Може би само разходките с хеликоптер и любовта към конния спорт доказват, че момичето на Абрамович принадлежи на висшата класа.