Истинска златна мина се оказа за Камелия дуетът с Новак Джокович, който двамата импровизираха във вторник на партито на сърбина с Григор Димитров. Всички медии и социални мрежи въртят изпълнението на „Луда по тебе“, която преживя истински възход.
Камелия е вдигнала хонорара си от 3500 на 5000 лв. Тя е получила над 30 предложения за участия след съдбовната вечер.
В последните години хонорарите на изпълнителите стигнаха своя връх, Все повече заведения се жалват, че им е трудно да се справят финансово. Рекордьор по цена за участие е Азис, който прибира 15 хиляди лева. Веднага след него са Галена, Преслава, Меди, Джордан и Софи Маринова, които извиват глас за около 10 000.
Камелия бе доста назад в списъка, понеже е загърбила кариерата и се е отдала на грижи за дългоочаквания й син Баян. Тя направи гениален ход, с който възроди кариерата си. Тя пя за Джокович и си направи реклама за милиони.
„Бях готова да пея на Новак Джокович без хонорар“ - Това обяви Камелия след мача и полемиките около песента "Луда по тебе", която сърбинът поиска да слуша.
Източник: hotnews.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар