Стефан Данаилов под лекарски надзор след смъртта на Мария

https://kliuki.ws/zvezdi/stefan-danailov-pod-lekarski-nadzor-sled-smartta-na-mariya/188692 Kliuki.ws
Стефан Данаилов под лекарски надзор след смъртта на Мария

Стефан Димитров се съсипа след смъртта на Мария, нуждае се от медицински грижи

Стефан Данаилов е под лекарски надзор откакто е научил за смъртта на Мария. Лекарите в столична болница са поставили Ламбо под наблюдение, тъй като се боят за живота му.

Кончината на Мария Данаилова влоши сериозно и без това разклатеното здраве на актьора. Припомняме ви, че Стефан Данаилов година и половина се лекуваше от лимфон и все още продължава с химиотерапията. Освен това има проблеми с кръвното и сърцето, което още повече притеснява специалистите.

[caption id="attachment_42834" align="alignright" width="300"]Стефан Данаилов съсипан от смъртта на Мария Стефан Данаилов съсипан от смъртта на Мария[/caption]

Звездата от „На всеки километър” от години не се е чувствал толкова самотен, въпреки непрекъснатото присъствие на приятели около него. Никой не е в състояние да потуши силната болка на Стефан Данаилов.

Колегите му от актьорската гилдия непрекъснато му пожелават кураж, студентите му от НАТФИЗ са му изпратили съобщение, че го очакват, но знаменития актьор е съсипан, пишат от vsekiden.com.

Смъртта на Мария Данаилова буквално съсипа актьора. Не е тайна, че бившата манекенка бе любовта на живота му и. Белодробна инфекция и усложнена бъбречна криза предизвикаха смъртта на обичаната от всички Мери.

Загубата й хвърли в дълбока скръб актьора и мнозина се притесняват за здравословното му състояние, както и дали ще успее да се съвземе.