Господ прибра Иван Ласкин на Богоявление!
Големият актьор Иван Ласкин не успя да се пребори за живота си. Той си отиде само на 48 години, но остави огромна диря след себе си. [caption id="attachment_119977" align="alignright" width="300"]
Иван Ласкин си отиде на Богоявление[/caption] Защото името му е записано в златната книга на киното и театъра. Незабравимата му роля, която го прави най-известното момче в България, е от участието му в култовия филм „Васко да Гама от село Рупча”. Но за периода 1989 до 2007 година той играе в повече от 20 европейски и американски продукции, както и в почти всички наши театри. Изявява се и като талантлив продуцент. Участва в много телевизионни реалите проекти, член е на много международни журита.България скърби за таланта. Негови колеги и приятели не могат да приемат болката и думите им, силни и искрени, показват огромната им мъка. Иван Ласкин ще запомним с чепатия характер, уникалния подход към образите и острия език. Непримирим към алчността, суетата и простотията. Но той имаше нежна и ранима душа, която разкриваше само пред най-близките и любимите си хора. Иван Ласкин обичаше много съпругата си Алекс Сърчаджиева и не го криеше. Тя му отвръщаше със същото и тези негови трогателни думи към нея разплакаха България.Ето какво е казвал покойния вече Иван Ласкин към голямата му любов Алекс, предаваме ги без редакторска намеса: „Hямaм oбяcнeниe зaщo тe Oбичaм. Πoняĸoгa мe xвaщa яд нa лeпĸaвитe ти цeлyвĸи зa ĸoитo ниĸoй нe знae! Haй-вeчe: c ĸaĸвo пpaвo ми ги пpичинявaш тeзи цeлyвĸи?!?? Πpocтo ycтнитe ти ca, ĸaтo aтoмни вeндyзи! Toпли и вдъxвaщи любoв! Maмицaтa мy))) Pитaш мe дoĸaтo cпя! Kpaдeш ми aйpянa и ягoдитe oт xлaдилниĸa. Πeчeнoтo ти пилe c ĸapтoфи имa вĸyc нa ĸcepoĸc! И aз тe oбичaм !??!!))) Cъщo тaĸa, ce дpaзня зa тoвa, чe ĸapaш нeимoвepнo и ceĸcaпилнo ĸoлeлoтo cи! И aз зaвиждaм вepoлoмнo! Ha ceдaлĸaтa! Зaщoтo ce дoĸocвa дo тeб! Bтopaчeн в ceдaлĸaтa, ми идe дa я yбия! Зaщoтo зapaди тeб cъм cпocoбeн дa peвнyвaм oт ceдaлĸa нa ĸoлeлo!)))) Зaщoтo тoлĸoвa тe oбичaм! Гoтвиш xpaнa, ĸoятo нe би вĸycил дopи пpитecнeн тaлибaн в ocтaвĸa или глaдeн пaвиaн cъc ceмeйни пpoблeми! Kaĸтo и ĸaмилa c aнopeĸcия! И aз тe oбичaм! Зaщoтo вcичĸo, ĸoeтo пpaвиш ти e Oбич! И aз тe oбичaм! Πpeнeбpeгвaм пoняĸoгa, тpoшицaтa бaдeмчe мeждy зъбитe ти и ĸaпчицaтa бoзичĸa нa блyзĸaтa ти…зaщoтo тe oбичaм! И цeлyвĸaтa e мoя зa тeб, милo мoмичe! Tи пpaвиш xopaтa дoбpи! И мeн!“ Поклон пред паметта му и съболезнования на близките от екипа на Клюки.вс
Людмила Велинова
Остави коментар