Снощи шеф Петров изигра поредния мизансцен
Шеф Петров в снощния лайф се показа като жестоко обиден. Гневливият готвач пожела кротко и смирено да напусне Къщата. Защото не издържа хората вътре, бе неговото оправдание. Боби Петров не успявал да изтърпи непрестанните нападки от останалите съквартирантни. И затова пожела сам да се прибере в родния си дом. [caption id="attachment_103725" align="alignright" width="300"]
Шеф Петров бе жестоко обиден[/caption] След конфликта с Дани Златков готвача се почувства сериозно застрашен. Той дори се уплаши от физическа разправа от страна на футболиста. Нашенският Роналдо ясно му даде да разбере, че извън Къщата „яко ще го ошамари”. Дани Златков скочи на топ готвача заради Мегз. Защото Борис Петров яростно я нападна, а младият мъж я защити от грубите му нападки. Според мнозина зрители обаче Дани Златков целенасочено се репчи на шеф Петров. Той знае, че готвача не се харесва на зрителите, а така има шанс да стане реалите герой.И да дръпне в кариерата, която на този етап не му е по всуса. За това шеф Петров отправи апел към съквартирантите да го номинират за изгонване. ВИП Брадър обаче го наказа с имунитет и му забрани да излъчва номинации тази седмица. Повратният момент за Борис Петров снощи се оказа Тото. Заради конфликта с него готвача си стегна куфарите. Но рапърът го зачекна, че това не е мъжка постъпка, така да си тръгва от формата. „Може ли да приключваме с този цирк. Смейте се, но аз ще се смея последен. Тук по-големи палячовци не са влизали!”, изригна шеф Петров. Само че получи неочакван отпор от Тото от СкандаУ. „Не може да ни обиждаш, да наричаш всички палячовци и идиоти. Това са думи на 50-годишен мъж. Аз съм на 25 години и моят баща ме е възпитал да не обиждам никой. Както и да отстоявам позициите си”, заяви певеца. Думите на синеокия чаровник малко отрезвиха готвача. Той помоли за малко спокойствие, за да си изпие виното. И като дойде сутринта да си ходи. Но със започването на деня тотално промени мнението си. „Много ми се събра, направих едни грешки. Не мога да участвам в една игра, като стоя безучастен. Сега отивам да спя”, заяви разкаялия се император на тиганите.
Людмила Велинова
Остави коментар