Шеф Петров здравата изплаши всички в Къщата
Шеф Петров побърка и продуцентите на шоуто. ВИП Брадър се видял в чудо от това, което скрил гневливият готвач. Оказа се, че той криел куп болести и изобщо не предупредил за тях никой от съквартирантите и ръководството на Големия брат. [caption id="attachment_103984" align="alignright" width="300"]
Шеф Петров крие сериозни болести[/caption] Но страшен инцидент накарал всички да се изплашат не на шега. Защото изведнъж кулинарния гуру колабирал пред сащисаните погледи на всички. Веднага била повикана Бърза помощ в Къщата в Нови хан. Оказало се, че той има високо кръвно и сериозни сърдечни проблеми, както и един куп болести. Готвачът обаче скрил това и само гълтал шепа лекарства, за да се държи в нормално състояние. Лекарите веднага му били живото спасяваща инжекция, която го върнала в ритъм. Те дори казали, че трябва да излезе от шоуто, но и той настоявал и дори подписал декларация, че остава на своя отговорност в шоуто. Според близки до обкръжението на майстора на тиганите влошаването на здравето му се дължала най-вече на прекомерната употреба на кокаин, към който шеф Петров бил пристрастен в миналото. Докторите били на мнение, че не само болестите са виновни за влошеното здраве на устатия готвач. Причината била и в неговия характер. Шеф Петров всеки ден се сърди, мята различни хули и пиперни по всеки, говори какви ли не тежки думи и се гневи като умопомрачен. Лекарите са категорични, че ако не спре да се гневи толкова много, той може да си докара още по-голяма беля за здравето си. Затова съвета им бил да се кротне и да не се пали толкова много, за щяло и нещяло. Иначе не гарантират, че може да се оправи,ако отново попадне в подобна сърдечна криза.
Людмила Велинова
Остави коментар