Велина Узунова се окичи с короната на Мис в чалга клип, все файда е, шегуват се с нея в мрежата
Велина Узунова върти прелести в новия чалга клип на Тони Стораро и Азис. Парчето е типично ориенталско и общо взето не изненадва с нищо — нито с ритми, нито с текст. Отново се пее за лятото, морето, дискотеките, Созопол, Варна и останалите... Но вътре няколко красиви момичета правят компания на изпълнителите. За учудване на всички, Велина Узунова и Вероника Ланчева разхождат коронки все едно са станали Мис.
Е, Велина не можа да пробие достатъчно напред в риалитито Мис България, но тук пък се е окичила с лентата на Мис Варна. [caption id="attachment_45829" align="aligncenter" width="300"]
Велина Узунова се развихри в новия клип на Тони Стораро[/caption] „Все файда е, ако няма кой да ги избере, поне фолк сцената е идеална за тях, веднага ще им се намери възможност за изява!”, шегуват се с моделката в нета. Напоследък тя непрекъснато залива потребителите със свои снимки, на които е неузнаваема. [caption id="attachment_45828" align="aligncenter" width="300"]
Петата по красота у нас даде истински "пример за подражание"[/caption] Много грим, уплътнени устни, златни бижута и палави одежди описват Велина Узунова. Заедно с дружките си тя получи шанса да се щракне за няколко видеа и редовно се рекламира във Фейсбук. Нейните обожатели я намират за страхотна, но други не спестяват критиките си по неин адрес. Особено сега, след като Велина Узунова блесна в „Колко сме пили” на Тони Стораро и Азис–вижте сами!
Kristina Mileva
Остави коментар