Венета Райкова в Гърция отърси се от депресията заради "Горещо"Венета Райкова
отпраши за Гърция. Там се усамоти със семейството си, за да се отърси от депресията, която я застигна. Бившата звезда на Нова телевизия реши да се откъсне от всичко и всички, след като се разбра, че Николета Лозанова е новата водеща на „Горещо”, дочу kliuki.ws. Венета Райкова замина на ваканция в южната ни съседка. Водещата непрекъснато публикува свои снимки и снимки с Тишо, на които изглежда весела, жизнерадостна, лъчезарна и демонстрира огромно задоволство от почивката си. Дори с прекален патос споделя в профила си, колко е щастлива, спокойна и колко й е ведро на душата. [caption id="attachment_49442" align="aligncenter" width="300"]
Венета Райкова излекува депресията от Горещо в Гърция[/caption] Но дали й е волно и леко и на сърцето – това си знае само тя. Защото се очертава Николета да седне на стола й в „Горещо”, което е огромна обида за самочувствието и дългогодишния труд на Венета Райкова. [caption id="attachment_49436" align="aligncenter" width="300"]
Водещата супер щастлива, очаква с нетърпение новия сезон[/caption] Напористата водеща се опитва да демонстрира непукизъм. И на въпросите на феновете си защо няма да си води повече предаването, отговаря: „Истината е, че договорът ми с продуцентите изтече и аз категорично реших да не го продължавам. Щастлива и готова съм да продължа пътя си сама, а къде - ще видите през септември.” А връзката й с десетгодишното си предаване е много силна. Дори в момента се е амбицирала да напише книга с най – интересните и разтърсващи истории, споделени в него. Но докато се уточнят бъдещите планове на Венета Райкова, тя ще се наслаждава на ваканцията си в Гърция и ще набира сили за предстоящите битки в телевизиите, които се очертават пред нея. [gallery ids="49441,49440,49439,49438,49437"]
Kristina Mileva
Остави коментар