Защо се изпокараха Коцето и Фънки?(Още подробности)

https://kliuki.ws/zvezdi/zashto-se-izpokaraha-koceto-i-fankioshte-podrobnosti/171289 Kliuki.ws
Защо се изпокараха Коцето и Фънки?(Още подробности)

От приятели Коцето и Фътки се превърнаха в смъртни врагове

Един от най-уродливите продукти на мултимедийния ни пазар в последните месеци, травеститската реклама на кредитна компания с преоблечените в женски дрехи Димитър Ковачев - Фънки и Константин, [caption id="attachment_155054" align="alignright" width="300"]Фънки Коцето и Фънки се изпокараха за пари[/caption] явно ще има последствия и отвъд погнусата на зрителите. Старите дружки, които бяха неразделни след общото си участие във ВИП Брадър, са се изпокарали жестоко заради хонорара от халтурата, шушука се в музикалния бранш. Двамата се спазарили за по 15 бона на калпак за 30-секундното клипче и си стиснали ръцете с работодателя. Да, ама се оказало, че Коцето тайно си е договорил парички за всяко завъртане на рекламния спот в социалните мрежи и стотинка по стотинка кинтите му наближили 50 бона. Аверът му пък си останал с първоначално договорената сума и място не можел да си намери място от яд, пише Лупа. Нещо повече - Фънки дори не вдигал телефона на доскорошния си пръв другар и компаньон в травеститската реклама. "Как не го е срам това момченце, от година и половина карам на хляб и сол, бизнесът ми потъна с тия локдауни и го знае много добре. А той е фрашкан с мангизи и се лакоми за още", пенявел се шефът на "София Мюзик Ентърпрайз". Ковачев дори стигнал дотам да прави тежки обобщения, че никога не е трябвало да се обвързва с чалгаджия. "Мислех, че е свестен пич, но кючекчиите са си кючекчии. Само курви и тарикати", заключил философски Фънки. Според запознати с историята обаче враждата едва ли ще продължи дълго. Коцето отчаяно търсел всякакви канали да се срещне с дружката си и да се извини. Нещо повече - певецът бил готов да извади кеш от джоба си,   за да компенсира едрия басист, само за да не си разваля дружбата с него.