Гласовитата Жана грабна първото място
Жана Бергендорф е победителят във втория сезон на музикалното риалити "Х Фактор". Червенокосата изпълнителка отвя конкуренцията и спечели сърцата на зрителите. Жана получи над 60 процента от гласовете на аудиторията на шоуто, а вторият Наско имаше около 30 процента зрителска подкрепа, видя КЛЮКИ.ВС
На финала на "Х Фактор" един срещу друг се изправиха Жана Бергендорф, Атанас Колев и Ана-Мария Янакиева. Финалистите изпяха по една песен по избор, изпълнена от тях по време на сезона. Най-впечатляващи бяха дуетите. Победителката Жана пя заедно с ментора си Любо. Двамата изпълниха вечния хит на Принс "Purple rain". Ана-Мария пя с Богомил песен на Марая Кери и Бойс ту мен.
[caption id="attachment_36617" align="alignright" width="300"]
Жана спечели заслужено[/caption]
Наско пък си партнира с Мария Илиева и заедно изпълниха тоталния хит на Алиша Кйис и Джей Зи. След дуетите трябваше да отпадне един от финалистите. Това бе Ана-Мария, която бе събрала най-малко зрителска подкрепа. За първото място останаха да се борят талантливата Жана и любимецът на момичетата Наско.
Младият рапър заложи на песен на Еминем, а Жана направо отвя публиката с хит на вечната Уитни Хюстън. В крайна сметка зрителите решиха, че Жана е по-достойна за победител и червенокосата фурия спечели втория сезон на "Х Фактор". Остава да видим какво ще се случи за в бъдеще с участниците в шоуто. сн. Фейсбук
Kliuki.ws
Остави коментар