Край с приятелството на звездите, двете не се понасят
Край с приятелството на Златките в „Биг Брадър“. Плеймейтките, които доскоро демонстрираха пълно задружие и единомислие се скараха жестоко. Драмата между тях от доста време назрява, но тази вечер за първи път се видя истината за отношенията между двете. Инцидентът с Багата преди година сплоти изключително силно девойките и те бяха неразделни. Приятелството им, за всеобща изненада ги сплоти и те станаха първи дружки и в „Биг Брадър“. Напрежението в шоуто обаче изправи красавиците една срещу друга и крехката им дружба не издържа на интригите и скандалите. Златка Райкова открито си призна, че като носят едно име и една титла, това не ги прави приятелки завинаги. Черната Златка пък сподели, че й се иска Русата да напусне шоуто понеделник. [caption id="attachment_35683" align="aligncenter" width="300"]
Златките се скараха в "Биг Брадър"[/caption] „Не сме гаджета, за да се търпим! Не търпя никаква критика, никаква!“, изповяда се Русата Златка пред Райна. Тя очевидно не е могла да преглътне новото отношение на Димитрова към нея и си показа рогата. Фолк певицата пък търпи все повече критики напоследък. Мрънкането й за храната, заяждането й с Денди и откритото й самочувствие, което според някои няма покритие започнаха да дразнят зрителите. [caption id="attachment_35684" align="aligncenter" width="300"]
Русата Златка оплю Черната Златка пред Райна[/caption]
Двамата с Денди влязоха в остър конфликт, който очевидно ще усложни обстановката в Къщата. А много от зрителите вече далеч не симпатизират на уж примерната фолк звезда.
Kristina Mileva
Остави коментар