Андреа се похвали с международен хит
Андреа се похвали с постижение. Бившата пайнер сподели доста клипчета от концерти на колегата си – международната звезда Шаги, в различни държави, като акцентът бе на това, че във всички изпълнява хита им с Боб Синклер и Кости Йонита „I wanna”. Парчето е от периода на Андреа, в който с румънския хитмейкър Кости бяха сформирали групата „Сахара”. [caption id="attachment_155064" align="aligncenter" width="281"]
Андреа се фука с международно участие[/caption] „Да, така е - „I wanna”, е най-големият ми хит в кариерата! И макар, че не обиколих всички тези държави с Шаги, гласът ми звучеше в песента навсякъде по света, докато я изпълняваше”, написа Андреа в социалната мрежа и сподели кадър от клипа на песента, в който Шаги я е прегърнал, пише „Уикенд“. https://www.youtube.com/watch?v=TnJ8O0dCSUI&t=207s
Людмила Велинова
Остави коментар