Десислава проговори за кошмарите в живота си: Минах през ада!

https://kliuki.ws/zvezdi/desislava-progovori-za-koshmarite-v-zhivota-si-minah-prez-ada/187504 Kliuki.ws
Десислава проговори за кошмарите в живота си: Минах през ада!
Десислава разкри ужасяващи истини за кошмара в детството си

Красивата фурия Десислава е имала нелек живот и младост. Поп фолк дивата с ангелски глас е преживяла неща, след които или не оцеляваш психически, или просто се спускаш по пътя най-малкото съпротивление и ставаш това, от което панически бягаш. Певицата все пак успява да се съхрани, въпреки моралната травма и да развие таланта си. Защото красивата блондинка винаги е преплитала земното си съществуване с насилници, разкрива самата тя пред списание „Блясък”. Детството на Десислава е белязано със знака на грубост и физическа принуда. Биологичният й създател се оказал жесток и егоцентричен родител, който е упражнявал физическо и психическо насилие над майка й. Той системно посягал над нея и сестрите й. Причината за скандалите, побоите и грозните сцени бил алкохола, с който баща й злоупотребявал. [caption id="attachment_54204" align="alignright" width="300"]Десислава е имала кошмарно детство Десислава е имала кошмарно детство[/caption] Ужасът и кошмарът й се случвал, когато ангелогласното миньонче било едва на шест годинки. В крайна сметка майка й събира сили, не може да търпи повече и двамата се разделят. За едно известно време в семейството на Десислава настъпва мир и спокойствие. Майка й обаче повтаря и втория път се жени за интелигентен човек със солидна професия. Пастрокът на Десислава е лекар. Самата изпълнителка на „Не издържам” го обрисува като умен, интелигентен мъж, с добро възпитание и богата култура. В една все още невръстна възраст, родената в Раднево певица има какво да научи от него. Вторият й баща я учи как се държи вилица и нож, какво да говори в обществото и на още куп житейски уроци. Благодарение на него тя изгражда характер, светоусещане и се радва, че има един стабилен заместител на баща си. Но до време. Докато любовта му съм чашката напълно не го погубва и го превръща в нещо, от което Деси, майка й и сестрите й непрекъснато бягат. След като злоупотреби с пиенето, а с напредване на брака те стават все по-чести и по-дълги, вторият съпруг на майка й също й посяга. За да се спасят от скандалите и пиянските му изцепки, те намират подслон при приятели и роднини. Но от страшния порок отърване няма. Нещата ескалират и изходът е само един- майка й се развежда за втори път. Алкохолът не прощава на никой, независимо от професията. Пие ли човекът, той се превръща в нещо, далеч от човешкия образ. Добротата и всичко интелигентно в него моментално се изпарява, твърди Десислава в интервюто си пред списанието. Десислава не крие, че заради тези травми от детството си и двата развода на майка й тя не успява напълно да се довери на мъжете. Но все пак получава и своя житейски урок- да търси мъж, който да не пие.