Дали е нормално? Нарязаната Дебора като обсебена от новия си

https://kliuki.ws/klyuki/dali-e-normalno-naryazanata-debora-kato-obsebena-ot-noviya-si/255616 Kliuki.ws
Дали е нормално? Нарязаната Дебора като обсебена от новия си

Дебора от Стара Загора или Дебора Михайлова втрещи мрежата

 

Нарязаната Дебора, както вече знаят злополучното момиче, накълцано от женения си любовник Георги Георгиев, е като обсебена от новата си любов. Тя обаче се кълне, че е влюбена в новото си гадже.

Пред феновете си го представя като принц, който трепери над нея, обсипва я с грижи и внимание, а тя не може да диша без него. И още куп романтични излияния, които малко намекват, че тя буквално превъзнася новия мъж в живота си.

 

Дебора наскоро пусна серия от снимки в нета, на които показва как се целува с новото си гадже. Само че в мрежата останаха втрещени от видимите прилики с изверга Георги, която я нарани жестоко и новата й половинка.

Същата визия, телосложение, брада и тем подобни прилики, които показват, че двата типажа си приличат. Поне визуално и дано да не е и като характер.

 

Дебора не само не спира да повтаря като рефрен как не си представя живота без него, ами и твърди, че се гнуси от други мъже.

 

„Чувствам се толкова негова, че друг мъж само да ме докосне, изпитвам огромно отвращение. Не искам никой друг да ме пипа, освен моята половинка. За мен има само един мъж и това е настоящия ми“, не спира да се хвали Дебора. А в мрежата я съветват да внимава какво говори, че думите са сила.

 

Източник: Crimesbg.com