Това шега ли е или наистина Ферай Неджиб от последния сезон на „Ергенът“ е толкова глупава
Или бившата приятелка на Даниела Рупецова, в любовното шоу с тримата ергена, дрънка щуротии на килограм. Защото тя реши да покаже бившия си приятел.

С него туркинята била във връзка цели седем години. Той бил момчето мечта, като прероден принц. Гаджето й я носел на ръце, по думите на Ферай. Отгатвал всяко едно нейно желание, преди да го изрече, държал се с нея като с принцеса.
„Той беше прекрасен, просто невероятен! Винаги ще изпитвам топли чувства към него. За него аз бях всичко на света. Водил ме е къде ли не, много държави обиколихме и се чувствах с него като в приказките. Друг мъж, който така да се държи с жена, не съм срещала“, чурулика ли, чурулика Ферай.
И после пусна бомбата! Разделили се, понеже той нямал профил в социалната мрежа и искал неговия личен живот да си остане само негов.Затова Ферай го е зарязала?!
И се чудите, и се дивите дали има такава жена, която да зареже мъж, който така да се отнася с нея. Е, просто или Ферай няма достатъчно мозък, или просто й се иска да е така, а това е поредната лъжа, която ръси.
Източник: Crimesbg.com
Люси
Остави коментар