Мира Добрева и Жоро Торнев са разделени, но никой от тях още не е подал молба за развод
„Ние сме разделени заедно, един без друг не можем, а и с децата ни е най-добре“, казва режисьора Жоро Торнев.
Въпреки че не са свободни хора, а в брачен съюз, 58-годишния Торнев живее като ерген, докато Мира Добрева не прави и не се чувства такава.
Водещата на няколко пъти е признавала, че е прощавала изневерите на съпруга си и дори го е приемала отново. Но се надявала, че кръшканията му ще престанат.
И след като това така и не се случило, тя решила да заживеят разделени. Но въпреки това Мира не се решава на развод, тъй като признава, че Торнев е голямата й любов.
На него пък така му е удобно. Хем да е свободен, да търчи по фусти, хем да се връща при жената и децата, за да получава онази всеопрощаваща любов, с която го дарява семейството му. Той приема порасналата дъщеря на Мира-Лора, като свое дете. Двамата с жена си имат и общ син, който носи неговото име.
На Великден Мира Добрева отново отвори дома си за неверния си съпруг, а женкаря с радост прие да почувства домашния уют и да опита от вкусните гозби.
„Ама той Жоро не е луд, че „яде баницата“,хем е семеен, хем и свободен да гони чуждото. Мира си е виновна и затова ще си докара куп болести“, притесняват се близките й.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар