Какво се случва в най-тиражираното шоу „Ергенът“, питат се зрителите
Първият прецедент в сватбарското риалити бе бягството на Алек Младенов, който шашна и продуцентите, като остави двете си фаворитки, без да се появи пред тях. С видео Мамин Алек заяви на двете моми-Маги Томова и Надежда Вишева, че не иска нито една от тях, въпреки целувките и обещанията му във вилата.
Сега най-младият ерген от „Ергенът“ 5 Марин Станев надигна вой до небесата, че бил „психически сломен, изморен физически и буквално скапан“ още при снимките на любовната продукция.
„Там, в Шри Ланка аз не бях това, което съм в действителност. Да излизам с толкова много моми, да ги водя на срещи, да провеждам разговори, които не са ми интересни, само да им обръщам внимание, за да не ги обидя. Не само да изживявам шоуто, но и след това да го гледам.Това ме довърши!“, къде с ирония, къде с доза истината, сподели най-младия ерген.
След като спази клаузите на договора и даде определения брой интервюта, къдравелкото веднага хукна към природата, за да релаксира. Не веднъж и два пъти Марин Станев е споделял, че там се чувства истински и си почива най-добре.
Пред приятели рошавия симпатяга споделил, че не иска да вижда жена няколко месеца.А мечтата му била да се върне към стария си живот, в който никой не го познава и никой не го заговаря.
Да го питаш тогава, някой „със сатър на шията ли“ го накара да влиза в „Ергенът“?
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар