Кой казва, че женско приятелство няма? Десислава с разплакани очи: Чакаше ме в 7 часа сутринта!

https://kliuki.ws/klyuki/koy-kazva-che-zhensko-priyatelstvo-nyama-desislava-s-razplakani-ochi-chakashe-me-v-7-chasa-sutrinta/266247 Kliuki.ws
Кой казва, че женско приятелство няма? Десислава с разплакани очи: Чакаше ме в 7 часа сутринта!

Мнозина са убедени, че женско приятелство не съществува

Или мъж, или успехите на едната ще разгневи другата и ще предизвика злобата й? Само че приятелството го има и то между чалга певици. Невероятно, но факт. Десислава и Анелия разбиват статуквото и доказват, че приятелството между жени е „мисия възможна“.

Двете топ певици скоро пускат общото парче „Вярно с оригинала“. В него се разказва за изневярата на мъж, предал доверието и чувствата на жена…Тази песен Анелия поискала с Деси да я изпеят заедно и блондинката веднага приела. И двете са убедени, че ще се превърне в хит.

И извън работата те са приятелки и то от доста време. Със сълзи на очи емоционалната Десислава разказва как Анелия е винаги до нея, дори в най-трудните моменти. А тя й отвръща със същото.

„Анелия е прекрасен и невероятен човек.Истинска е! Чакала ме е в 7 часа сутринта с колата, за да ме заведе на лекар, когато имах здравословни проблеми и бях изпаднала в черна дупка.

Винаги, при всякакви обстоятелства, може да разчитам на нея, както и тя на мен. Това се среща все по-рядко в наши дни“,споделя гласовитата ДесиСлава.

Източник: Crimesbg.com