Лидия проговори за Наско Колев? Разкри има ли нов мъж до себе си

https://kliuki.ws/klyuki/lidiya-progovori-za-nasko-kolev-razkri-ima-li-nov-mazh-do-sebe-si/231430 Kliuki.ws
Лидия проговори за Наско Колев? Разкри има ли нов мъж до себе си

Лидия проговори за трудната си любов с Наско Колев

Двамата бяха двойка, но не афишираха любовта си. След което тя и рапъра се разделиха, пак без да станат ясни причините.

Чаровната певица е сред  най-вървежните млади лица на поп фолка. Днес тя седна на столчето срещу Мон Дьо и проговори за връзката си с Атанас Колев. Заяви, че двамата продължават да се уважават и обичат дори след раздялата си.

Певицата призна, че дълго време се опитвала да поправи счупеното между нея и Колев и  накрая разбрала, че трябва да го пусне.

„Бяхме млади и много влюбени. Но и двамата имахме неща, които ни тежат, вътрешни демони, с които се опитвахме да се справим.

След това осъзнахме, че започнахме да общуваме чрез травмите си и това нямаше как да се превърне в нещо позитивно“, обясни мъгляво за края на връзката си Лидия.

Според клюките Колев често и системно налагал блондинката, защото успокоявал депресията и демоните си със забранени вещества.

„Всяка една среща не е случайна. След връзката с Наско Колев разбрах, че съм много търпелива. Аз обичам да лепя счупеното, но понякога е по-добре да пуснеш нещо, което не можеш да промениш“, сподели още Лидия.

Певицата призна, че няма друг мъж до себе си. Надява се обаче животът да я срещне с истинската любов след време и тя да е готова за нея.

Източник: Crimesbg.com