Лидия проговори за трудната си любов с Наско Колев
Двамата бяха двойка, но не афишираха любовта си. След което тя и рапъра се разделиха, пак без да станат ясни причините.
Чаровната певица е сред най-вървежните млади лица на поп фолка. Днес тя седна на столчето срещу Мон Дьо и проговори за връзката си с Атанас Колев. Заяви, че двамата продължават да се уважават и обичат дори след раздялата си.
Певицата призна, че дълго време се опитвала да поправи счупеното между нея и Колев и накрая разбрала, че трябва да го пусне.
„Бяхме млади и много влюбени. Но и двамата имахме неща, които ни тежат, вътрешни демони, с които се опитвахме да се справим.
След това осъзнахме, че започнахме да общуваме чрез травмите си и това нямаше как да се превърне в нещо позитивно“, обясни мъгляво за края на връзката си Лидия.
Според клюките Колев често и системно налагал блондинката, защото успокоявал депресията и демоните си със забранени вещества.
„Всяка една среща не е случайна. След връзката с Наско Колев разбрах, че съм много търпелива. Аз обичам да лепя счупеното, но понякога е по-добре да пуснеш нещо, което не можеш да промениш“, сподели още Лидия.
Певицата призна, че няма друг мъж до себе си. Надява се обаче животът да я срещне с истинската любов след време и тя да е готова за нея.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар