Мартин Елвиса изигра всички! И получи мечтаното от „Ергенът“

https://kliuki.ws/klyuki/martin-elvisa-izigra-vsichki-i-poluchi-mechtanoto-ot-ergenat/241266 Kliuki.ws
Мартин Елвиса изигра всички! И получи мечтаното от „Ергенът“

Мартин Елвиса ще се окаже най-големия играч

Богаташът, който има всичко-заможни родители, куп печеливши заведения, много пари, две пораснали дъщери и много жени, получи това, което искаше от „Ергенът“.

Бившата му любовница, поп фолк фурията Емануела го обвиняваше, че не само е непоправим женкар, инфантил, но и болен на тема слава.

Именно това целеше 40-годишният плейбой и вероятно ще го получи с участието си в любовното шоу.

Както в предишният епизод, синеокият Алек Младенов ще се запомни като ергена беглец, понеже остави на финала двете финалистки като „барани яйца“, Марто ще го запомнят като коцкаря, влюбен в Даниела и „намерил си майстора“.

Независимо каква тактика ще избере оттук-нататък. Дали да си тръгне като „истински мъж“ от имението на Шри Ланка с избраницата си, писателката от Чепеларе или нещата ще се обърнат с неочакван край  и той завинаги да изгуби „любовта“ на меркантилната мома.

„Имам една жена, която е номер 1 за мен и втора. Исках да я целуна, за да видя разликата“, се опита да се оправдае Мартин пред Даниела на снощния коктейл,задето целуна Мартина.

И после разтопи „леденото й сърце“ с обещание да не целува никоя друга до края на предаването.

„Ако искаш стани и си тръгни, но ти си жената, с която искам да си тръгна оттук“, заяви пламенно Мартин. Дали това ще е поредния цирк, предстои да видим.

Източник: Crimesbg.com