Наталия Гуркова най-накрая се е съвзела
Съпругата на гръмнатия бизнесмен Джордже Михалевич се радва на нова любов.Бившата миска развива и нов бранд за дамски дрехи от миналата година и въпреки успехите, все още сънува кошмари за миналото.
Вдовицата на убития в ЮАР черногорски бизнесмен Джордже Михалевич наскоро сподели в нета мили снимки и хубави спомени за убития си мъж.
Преди 6 години, в края на септември, любимия й бе разстрелян от двама маскирани мотористи край Йоханесбург.
Не е тайна, че бизнесът на Джордже не беше съвсем легален, макар жена му винаги да го е защитавала и да е отклонявала клюките по негов адрес. Заради криминалната дейност на съпруга си, уплашената Наталия се върна в България, заедно с двете си деца.
А с финансовите проблеми на Джордже започнаха и проблемите в брака им. Заговори се, че красавицата има извънбрачни връзки, като слуховете за окончателната им раздяла зачестиха.
Въпреки това бившата миска трудно преживя убийството на съпруга си и едва след две години успя да се съвземе и продължи напред.
Близки до чаровницата твърдят, че тя вече се радва на нова любов. Любовникът й е богаташ на около 50, има две пораснали деца от първия си брак и приел с отворени обятия нейните деца в дома си.
Двамата с Наталия се срещнали в началото на годината, покрай общи познати, в изискан столичен ресторант.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар