Наталия Симеонова е иначе рационална и успешна жена
Но „феята на доброто“ не може да се отърве от мисълта за мъжа си Денис Ризов. Наталия Симеонова е като обсебена от мъжа, който се влюбваше и живееше с различни жени, замина за Америка, а тя продължава да му е вярна.
Вероятно връзката им е кармична, но и доста токсична, поне що се отнася за блондинката. Близки до нея се тревожат за психичното й здраве, тъй като тя си съчинява въздушни кули, поне що се отнася за „връзката й“ с мъжа й.
„Наталия продължава да си мисли, че двамата са във връзка, по-точно са като нормално семейство. Да, те живеят под един покрив в Америка и тук са заедно, но в момента Денис няма друга жена до себе си.
Само че той гледа на нея като майка на единствената им дъщеря Виктория, като роднина, близък човек, но в никакъв случай не и като на жена. А тя лелее какво ли не за него.
Но в един момент, когато той отново бъде заслепен от поредната фуста и заживее с нея, Наталия пак ще бъде наранена и не се знае този път в какво състояние ще изпадне“, тревожат се близки до бившата водеща.
Защото Наталия Симеонова отказва да приеме, че той й е само приятел, но не и влюбен мъж, в библейския смисъл на думата.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар