Илияна наистина „изяде здраво дърво“
Момата, която ергенът Стоян Димов си избра, продължава да си пати по залитането по чикиментото. Брокерът със сините очи се оказа не само такъв, а и истински гадняр.
След като не спря да се кълне, че влезнал в любовното шоу единствено заради Илияна, той обърна тотално палачинката след като се върна за втори път във вилата на Шри Ланка.
Но след излизането си от формата Стоянчо преспал със Симона, с която през цялото време се заяждаха и тя не одобряваше поведението му на мъж.

След което с Илияна се разделиха и всеки уж пое по пътя си. Но се оказа, че „маминото синче“ Стоян Димов е доста отмъстителен и злобен човек.
Той си върна на Илияна, че го издала за забежката към Симона, като публикува злобните коментари на Санта Китана към Илияна. Знаем, че във формата избухна скандал между двете, но това не би трябвало да публикува Стоян Димов, ако е истински мъж. Оказа се, че не е, а е истинско леке.
„Как може да се влюбиш в този плужек бе, Илияна? Ходи да палиш огромни срещи, че си се отървала от този недорасляк, който на всичкото отгоре е изтъкан от злоба и е крайно отмъстителен“, съветват момата в мрежата.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар