Ралица Паскалева не миряса! След като я отсвириха от „Игри на волята“, намърда се отново в медия

https://kliuki.ws/klyuki/ralica-paskaleva-ne-miryasa-sled-kato-ya-otsviriha-ot-igri-na-volyata-namarda-se-otnovo-v-mediya/266599 Kliuki.ws
Ралица Паскалева не миряса! След като я отсвириха от „Игри на волята“, намърда се отново в медия

Ралица Паскалева вероятно е от тези персони, които не спират да се звездеят

Актрисата, вместо да се задоволи с театралните постановки, за които е учила да участва, се вманиачи по телевизията. След като й „духната под опашката“ като водеща от „Игри на волята“ и нейното място зае олимпийската шампионка Ивет Лалова, тя не се примири.

А прави-струва, но отново се намърда в медия. Според слуховете тя ще бъде гост в предаването на Гала „На кафе“. Но определено, дори и да се сили, няма как да измести блондинката. Плевенчанката има железен договор с ръководството на медията още за една година напред.

Но виж, не така стоят нещата с панелистите.Според упоритите слухове техните места са вакантни и нищо чудно от новия сезон, вместо коментатор по различни теми, Ралица Паскалева да стане титулуван панелист.

„Упорита е като магаре, може да мине през трупове, но да стане на нейното. Нищо чудно да направи пътека до ръководството на медията, за да стане „звезден“ панелист“, шушукат в гилдията.

Източник: Crimesbg.com