Моника Валериева (Monika Valerieva)е много по-хубава без грим, категорични са в мрежатаМоника Валериева (Monika Valerieva)
е много по-хубава без грим, смятат обожателите й. Някои дори съжаляват искрено, че тя си е сложила толкова големи устни, защото само това разваля лицето й. Коментарите гласят, че моделката просто блести без макиаж. Очите й са толкова лъчезарни, че се виждат пламъчета в тях, но поне да не беше се подлагала на тези операции, недоволстват потребителите. [caption id="attachment_44487" align="alignright" width="300"]
Моника Валериева (Monika Valerieva) без грим по-хубава от Николета?[/caption] „Не мога да повярвам, че такова красиво момиче, ще си причини само подобни интервенции, устните й са потресаващи!”, споделя нейна последователка. Моника Валериева (Monika Valerieva) обаче не се впечатлява от думите й, защото получава достатъчно внимание от страна на силния пол и своите фенове. Тя е платила цената на пластиките, за да стигне настоящата си слава и явно жертвите си заслужават. Всяка дама трябва да коригира това, което не харесва в себе си, сподели преди време Моника Валериева (Monika Valerieva) в „Горещо”. Тогава тя се оправда, че не е търсила хирург със снимка на Николета, за да я направи нейно копие. Но пък така или иначе го е сторила, защото днес е досущ като плеймейтката. И от самото начало стана известна като нейната двойничка. Ала без грим май я задминава–как мислите?! Вижте естествената Моника Валериева (Monika Valerieva)!
Kristina Mileva
Остави коментар