Само с бабини илачи плеймейтка се излекувала от коронавирусаПлеймейтката
Вероника Илиева „нокаутирала” коронаинфекцията с народна медицина. Плеймейтка пребори COV1D-19 с ударна доза чесън, бабини илачи и упорити тренировки. Към традиционната природна медицина фитнес инструкторката Вероника Илиева добавила задължителните антибиотици и още куп лекарства, [caption id="attachment_143131" align="alignright" width="300"]
Плеймейткта победи коронавируса с бабини лекарства[/caption] които също подействали благотворно срещу коварната болест. „Всичко започна в началото на август. Почувствах се много зле. Потях се още във „Вечерното шоу на Слави Трифонов“. Тогава мой приятел ми каза да помириша парфюма си. Разбрах, че нямам обоняние, а впоследствие - и вкус“, разказва Вероника. Още на следващия ден Илиева си прави PCR тест и той се оказва положителен. На 4 август еротичната моделка и танцьорка се карантинира. „Удари ми синусите. Първите дни ми беше много лошо. Спях по 12 часа, пиех по два антибиотика и още куп лекарства. Правех си инхалации и прилагах бабини рецепти, които ми помогнаха. Тренирах всеки ден и това много ме подкрепяше в битката ми с COV1D-19 Защото не е добре за тялото само да лежиш и да губиш имунитет“, продължава с историята си пред вестника Вероника Илиева. През цялото време на самоизолация и лечение се загубил и апетитът на брюнетката. Единственото, което организмът и искал, е да приема плодове. „Не усещах вкуса на храната. Ядях чесъна буквално като бонбони. Още предишните дни, преди да си направя теста, усещах, че имам нещо различно от настинка. Нямах температура и кашлица. Дори бях с 35 градуса“, разкрива плеймейтката. Вероника е напълно възстановена и продължава с ударните тренировки във фитнес залата, която е неин втори дом, пише „България Днес“.
Людмила Велинова
Остави коментар