Вижте какво хубаво и чаровно дете е бил Пол Уокър
Милиони хора по света тъжат за известния актьор Пол Уокър, който загина трагично в ужасна катастрофа. Звездата от "Бързи и яростни" си отиде от този свят само на 40 години и остави след себе семейство, приятели, колеги и фенове потънали в сълзи.
Пол е роден на 12 Септември 1973 година в Глендейл, Калифорния, но прекарва детството си в Лос Анджелис, заобиколен от още двама братя- Кейлъб и Коди и две сестри- Ашли и Ейми. Пол е второто дете на Пол Уокър III и на Шерил Крабтри. Шерил е била модел, а Пол старши е работил като поддръжка. Младият Пол има ирландки и английски корени.
[caption id="attachment_35426" align="aligncenter" width="235"]
Малкия Пол[/caption] [caption id="attachment_35423" align="aligncenter" width="300"]
Истински чаровник[/caption]
Дядо му по бащина линия и бил професионален боксьор- Били Уокър- Ирландеца. Сладкият Пол младши се снима още съвсем малък в реклама за "Памперс". Така започва успешната му кариера като дете модел.
[caption id="attachment_35424" align="aligncenter" width="300"]
Пол в предаване по телевизията[/caption] [caption id="attachment_35428" align="aligncenter" width="300"]
Пол Уокър като дете[/caption]
През 1985 година, Пол започва да се снима и в предавания за телевизията. Той участва в тв драмата "Магистрала към рая" и ситкома "Кой е шефа?". Пол пробива в киното през 1999 година с участието си в спортната драма "Varsity Blues". От този момент филмовата кариера на Пол се изстрелва към върховете.
[caption id="attachment_35427" align="aligncenter" width="235"]
Пол в тийнейджърските си години[/caption] Нека почива в мир!
Kliuki.ws
Остави коментар