Ергенът Алек с лъскаво возило за 150 бона

Всички се чудят от къде взе пари

https://kliuki.ws/rialiti/ergenat-alek-s-laskavo-vozilo-za-150-bona/229001 Kliuki.ws
Ергенът Алек с лъскаво возило за 150 бона

Алек Младенов се изфука в Инстаграм с чисто нова кола, която струва скромната сума от 150 хиляди лева. Става въпрос за един от най-новите модели на BMW – M2, произведен миналата година.

Как Мамин Сашко си позволи подобен лукс, не става ясно. Компанията на баща му, в която работи съвсем не е в цветущо състояние. Най-вероятно е подарък от гаджето му, което има солидни финансови възможности. Дори и да е взето на лизинг, Алек пак е трябвало да извади стабилна първоначална вноска кеш.

Не е изключено и Алек да е взел хонорар от „Ергенът“, въпреки че упорито се твърдеше, че участието е само за слава. BMW-то е поръчано само няколко седмици след края на „Ергенът 3“, но пристига чак сега.

„Е, все пак си взе богата кака – адвокатка и кандидат-депутатка. Няма как да се излага със среден клас автомобил. Искал е да я впечатли, като я повози на лукса“, коментират в интернет. Както стана ясно, Алек Младенов си има сериозна приятелка в лицето на богаташката Царина Рускова.

Тя е адвокат и която - о, да, изненадващо се оказа на 37 години. Точно колкото Магдалена Томова и малко по-голяма от Надежда Вишева.

Източник: blitz.bg