Звездата от „Игрите на глада“ и „Капоти“ Филип Сеймур Хофман почина мистериозно, разследват смъртта му
Звездата от „Игрите на глада“ Филип Сеймур Хофман неочаквано почина. Актьорът бе открит в дома си, а според първоначалните данни смъртта му е причинена от свръхдоза. Хофман е бил открит в неделя сутринта в дома си. А в ръката му е открита игра за хероин. Новината потресе света, тъй като никой не очакваше 46-годишния артист да си отиде по този начин. Според източници на TMZ край Филип Сеймур Хофман са открити следи от дрога, а от едната му ръка е стърчала игла, която е сигурно доказателство, че е починал от свръхдоза. Освен това в банята му са намерени пликчета със забранени вещества, две, от които хероин. [caption id="attachment_39206" align="aligncenter" width="300"]
Филип Хофман си отиде[/caption] От полицията споделят, че в девет сутринта Филип Сеймур Хофман е трябвало да вземе децата си за среща. Неявяването му притеснило близките на актьора и негов познат отишъл до дома му, където го открил мъртъв. [caption id="attachment_39210" align="aligncenter" width="300"]
Семейството на актьора е в шок[/caption]
Детайлите около смъртта му остават засега неясни, но според близки на Хофман, той яростно се е борел с дрогата. Само преди няколко месеца Филип за пореден път е излязъл от клиника за наркомани и е признал, че е бил на ръба на смъртта, но смята да вземе обратно под контрол живота си.
Kristina Mileva
Остави коментар