Актьорът смятал да се включи в кампания срещу тях
Неочаквано признание за Пол Уокър направи екссъпругата на кеч легендата Хълк Хоган Линда. Най-известния боец на WWF и семейството много страдат заради смъртта на актьора. И горчиво го оплакват заедно с най-близките му приятели. По думите й Пол не би се впуснал в рискована улична гонка, още повече, че активно е работел против това. Последните дни активно се тиражираше информацията, че Пол е катастрофирал при участие в улична гонка — новина, категорично опровергана от следователите и разследването на смъртта му. Бившата съпруга на Хълк Линда Хоган разказва, как наскоро звездата от „Бързи и яростни“ помогнал на семейството й. Той обещал да помогне на сина й Ерик в битката срещу непрекъснатите улични гонки и дори се канел да се присъедини към организацията му. [caption id="attachment_35972" align="aligncenter" width="256"]
Линда Хоган в траур заради Пол Уокър[/caption] „Пол много добре знаеше, колко са опасни високите скорости на пътя. И упорито работеше върху това, младежите да не се впускат в подобни рали състезания по шосетата“, споделя тя. „Той се бе посветил на това да спре нелегалните гонки на пътя“, разказва още Линда. Бившата съпруга на Пол Хоган разказва, че горчиво оплаква Пол, заедно с цялото си семейство, пише TMZ. [caption id="attachment_35970" align="aligncenter" width="300"]
Бившата съпруга на Хълк опроверга слуховете, че актьорът може да е загинал в гонка[/caption] Миналата седмица, малко преди смъртта си Пол се срещнал със семейството на Хълк. Заедно със сина му Ник дори обсъдили плановете си, обединени от любовта си към бързите коли. „След скандалния злополучен инцидент на пътя през 2007 година Ник направи благотворителна организация против ралитата на пътя. „Пол и Ник смятаха да се посветят на каузата да се създадат специални пътеки за феновете на рали състезанията, където те да се движат, за да не предизвикват хаос по шосето“, споделя още тя.
Kristina Mileva
Остави коментар