Десислава ходи ни жива, ни умрялаДесислава
падна в собствения си капан. Гласовитката, която разплаква и най-коравите сърца с гласа си, се оплете като пате в кълчища в личния си живот. Блондинката пощури Фейсбук и всички медии с признанието, че иска да си върне любовта на ММА боецът Светлозар Савов, но едновременно с това му натри носа с негов приятел. Певицата станала поредната жертва на Жоро Бирмата, преминала през неговия креват. Бившият на Преслава обаче много бързо й се наситил и вече се топли в студените зимни нощи в прегръдките на поредната чалга дива, Алисия. Двамата имат на кого да си връщат. Бизнесменът, на екс любимата си Преслава, чиято любов вероятно не може да забрави, а певицата на „Ара мюзик” – на неверния Ники Михайлов, който също не отказва ласките на оборотни момичета, пише Блиц. Само че идеята на Десислава била тайната им афера да си остане скрита. Но намерението й не се изпълнило точно така, както пожелала. Още в Къщата на Биг Брадър тя си призна в една от мисиите, че след като се разделила със Зарко за половин година, не останала на сухо, а си прекарвала добре с мистериозен мъж. Поп фолк дивата се радвала на компанията му, а Зарко, който влезе в шоуто като гост, остана неприятно изненадан. От дума на дума се разбра, че приятеля му Бирмата много сериозно се бил заел със задачата на утешава Деси. Само че бързо му омръзнала ролята и затова побързал да я замени с Алисия. [caption id="attachment_75194" align="alignright" width="300"]
Десислава е болна от обида[/caption] Десислава не искала да разгласява заварката си с палавия милионерски наследник, за да не смрази отношенията си с Преслава и да остави отворена вратата за Зарко, ако все пак силовия играч реши да се върне при нея. Но си докара само самота и презрението на ММА боецът, който я нарече златотърсачка и я заряза окончателно. „Не може така, трябва да мислиш, преди да правиш, каквото и да е. Сега от два стола, та на земята”, не одобряват действията й в гилдията. А Десислава е сломена. Тя не само е изоставена от мъжа на живота си, но се чувствала като непотребна вещ от постъпката на Бирмата, жалвала се пред приятелки.
Людмила Велинова
Остави коментар