Емилия разкри истинския си живот в „Извън новините“Емилия
разкри истинския си живот. Фолк певицата направи изключително емоционална изповед за семейството си, а също така и за работата си. Близките на певицата разказаха за най-трудните и болезнени моменти, които е преживяла, видя Клюки.ws. „Започнах да пея, защото исках да чувам гласа си“, споделя със смях певицата. Тя разказва как се е борила, за да успее и как винаги се раздава докрай. В началото пеела за 20 лева на вечер, но се е чувствала щастлива. „Тогава бях по-истинска“, откровена тя пред Ани Салич в „Извън новините“. [caption id="attachment_47213" align="aligncenter" width="300"]
Eмилия разкри живота си извън новините[/caption] Емилия разказа и за отношенията с най-близките си хора. Призна, че не гледа на Коко Динев, като на възможност да прекрати работата си, въпреки че самият той казва, че може да я гледа като кралица. Певицата предпочита сама да се бори с живота и да се справя с изпитанията. [caption id="attachment_47217" align="aligncenter" width="300"]
Певицата без грим рано сутрин[/caption] 
Изпълнителката за първи път се показа пред камерите, такава — каквато е в живота — без грим, разрошена, недоспала. Тя сподели с феновете си моменти от работата си като певицата, като модел, а също и от личния си живот, като съпруга и майка. [caption id="attachment_47221" align="aligncenter" width="300"]
В семейния си дом[/caption] Фолк звездата разсея и митовете, че не се разбира със семейството на Коко Динев, а те споделиха, че са наистина привързани към нея. Освен за семейството си обаче, певицата живее и за работата. Всъщност буквално умира за нея. Дългогодишният шофьор и охранител на звездата разказва, че тя е толкова изтощена, че е припадала в колата. „Беше след едно участие. Не беше спала, беше невероятно изтощена и в един момент се свлече на седалката. Просто припадна“, разказва той. [caption id="attachment_47220" align="aligncenter" width="300"]
Със семейството на Коко Динев[/caption]
Последвало пътуване до болницата, изследвания и системи, за да я стабилизират, но за щастие не било сериозно. Емилия обаче призна и за друга криза в живота си — денят, когато се наложило да остави болния си от пневмония син, за да пее в Русе. „Стигнах до Русе… и не можах да продължа“ със задавен глас споделя Емилия. Изпълнителката е категорична, че иска да пее до последния си дъх, но ако й се наложи да прави избор между кариерата и семейството си, не би се поколебала никога.
Kristina Mileva
Остави коментар