Наследникът на кралската двойка ще обикаля света
Тримесечния син на Кейт и Уилям Джордж е на път да направи първата си околосветска обиколка. Британските медии гръмнаха с новината, че кралското бебе, ще пътешества заедно с родителите си на следващото им турне из планетата. [caption id="attachment_31097" align="alignleft" width="300"]
Кейт и Уилям ще обикалят с Джордж по света[/caption] Малчуганът, който няма и шест месеца вече е с паспорт и се подготвя за околосветско пътешествие. Засега обаче няма голяма вероятност то да се състои, освен ако кралицата не даде специално разрешение за целта. Протоколът забранява двама от кралските наследници да летят заедно, поради опасност нещо да се случи. И Англия да остане без наследник по първа линия, пише bliasak.bg. Най-известната баба в Европа обаче е категорично против всякакви подобни пътешествия на малчугана. И е твърдо решена да забрани бебето да бъде изнасяно толкова малко от страната. Самата Елизабет е оставена шест месеца на бавачките си като бебе, докато родителите й обикалят света. Близки до кралския двор разкриват, че кралицата е готова лично да поеме грижите за правнука си, но да не позволи то да пътува навън. Що се отнася до Уилям той наскоро призна, че много би искал да отиде в Африка, но Кейт го е заплашила, че ще го удуши, ако замине сам. Принцът обаче няма търпение да заведе семейството си на черния континент, където преди три години предложи брак на съпругата си.
Kristina Mileva
Остави коментар