Мистър VoG влезе в “Музикална академия

https://kliuki.ws/zvezdi/mistar-vog-vleze-v-muzikalna-akademiya/190438 Kliuki.ws
Мистър VoG влезе в “Музикална академия

Тийнзвезда разтърси „Музикална академия“ по време на концерта на изгряващите звезди.

Младият Георги се оказа любимец на подрастващите още отпреди години. Младежът е сред легендите за младото поколение, преди да изчезне от музикалната сцена, когато бе известен като "Мистър VoG ". И връщането му в академията направи фурор. [caption id="attachment_31266" align="alignleft" width="300"]Георги от Музикална академия разтърси мрежата Георги от Музикална академия разтърси мрежата[/caption] Личната история на Георги разтърси публика и жури, а Фънки чак се притесни, че младежът може да се самоубие. Зрителите обаче го изстреляха на първото място, а Рут обяви, че той е черешката на тортата. Георги Христов и останалите в „Музикална академия“ изпаднаха в еуфория при таланта на младежа. Всеки от тях се изказа ласкаво за него, дори вечно критичния Фънки. „Те вече те мразят, защото си най-добрият“, заяви той, а ритонът Здравко изстреля „Омръзна ми от лигави мъжленца! Най-после един мъжки глас!“, заяви още той. Младият талант даде сериозна заявка да е конкурент на Поли Генова за първото място. Тя вече бе обявена за фаворит от звездите в Къщата, които гледаха шоуто на живо. Петя Буюклиева дори побърза да й честити първото място. И заяви, че тя е сигурният победител в състезанието. След появата на младите таланти обаче обстановката се нажежи до червено. И знаменитостите ще се сблъскат с доста сериозна конкуренция.