Изпълнителката качи няколко килограма вече изглежда перфектно
Фолк певицата Преслава демонстрира зашеметяваща форма на последното си участие. Изпълнителката се похвали, че е качила няколко килограма и вече няма толкова анорексичен вид. Фолк звездата напоследък приличаше на ходещ скелет и изглеждаше доста болнава. За щастие Преслава наддаде няколко килограма и най-после си върна шеметния външен вид. От месеци изпълнителката е обект на жестоки критики заради теглото, но Преслава винаги твърдеше, че е пълна. При последното й участие обаче, певицата показа малко по-пълна фигура и според феновете си, вече изглежда много по-добре. [caption id="attachment_36888" align="aligncenter" width="211"]
Преслава показа супер форма[/caption] Браво! Страхотно изглеждаш!“, „Най-накрая малко напълня“, „Какви крака само, а беше като ходещ скелет“, дивят се фенове и се радват, че изпълнителката най-после се взе в ръце. [caption id="attachment_36887" align="aligncenter" width="160"]
Певицата се закръгли по празниците[/caption] Фолк дивата изглеждаше толкова стопена напоследък, че почитателите й сериозно се притесниха за нея. И въпреки уверенията й, че е напълно здрава, Преслава получаваше редица критики, че трябва да напълнее. Певицата стигна до там, че бе принудена да обяснява, че не гладува, нито спазва някаква жестока диета. По празниците обаче Преслава очевидно си е позволила малко да се отпусне и изглежда много по-добре от преди.
Усилено се говори, че фолк звездата иска да става майка и се надява тази година желанието й да се сбъдне. Нищо чудно покрай щастливото събитие, Преслава най-после да си възстанови и свалените килограми.
Kristina Mileva
Остави коментар