Гери-Никол нарамва мотика във „Фермата“

https://kliuki.ws/klyuki/geri-nikol-naramva-motika-vav-fermata/182295 Kliuki.ws
Гери-Никол нарамва мотика във „Фермата“
Гери-Никол е сред най-ухажваните участници за третия сезон на „Фермата“

Шоуто ще стартира наесен по Би Ти Ви – съобщава в. „Уикенд“. Варненката обмисля сериозно опцията да развали маникюра си с поддръжка на градина и месене на мекици сред декорите на шоуто, тъй като опцията й да излиза за участия остава отворена – отбелязва изданието. Певицата иска да използва селското риалити и като градивен начин да покаже на масовата публика, че е нещо повече от момичето с „яката дупара“, което държи членовете на СЕМ нащрек с агресивния си сексапил в клиповете си. Според запознати Гери-Никол ще получи хонорар от 120 хиляди лева за изявата си. „Обзалагам се, че тази никога не е докосвала мотика. Отдалече си личи, че е разглезено градско момиче“ – започнаха веднага да се появяват коментари в интернет относно участието на Гери-Никол във „Фермата“. „Представяте ли си я да дои козичка или пък крава?“ – пише друг интернет потребител. [caption id="attachment_100383" align="aligncenter" width="300"]Гери-Никол нарамва мотика във „Фермата“ Гери-Никол ще дои козички във "Фермата"[/caption] Най-горещият слух около певицата е, че Гери-Никол е бременна. Не е известно обаче дали това е истина, или не. Не е известно и от кого... Но ако е истина, Гери-Никол едва ли би приела да влезе във „Фермата“. В края на юли тя ще навърши 19 години, така че е напълно отговорна за постъпките си.[kkstarratings]