Пол Уокър пое последния си път седмица след катастрофата
Седмица след ужасната катастрофа, която отне живота му, актьорът Пол Уокър бе погребан. Хиляди се събраха да изпратят звездата от „Бързи и яростни“ в последния му път. Актьорът бе изпратен от фенове, приятели и тълпи обикновени хора, които задръстиха пътя до Санта Кларита. Шосето, където звездата намери смъртта си бе затрупано от свещи, а хиляди се струпаха, за да го изпратят в последния му път. Самата погребална церемония бе в тесен семеен кръг и само най-близките на актьора присъстваха на нея. Тя бе затворена за медиите, тъй като роднините на Пол настояха обществеността да уважи мъката им и да ги остави на мира. [caption id="attachment_35884" align="aligncenter" width="300"]
Погребаха Пол Уокър[/caption] Междувременно приятели и почитатели на Пол Уокър си организираха собствена възпоменателна церемония на пътя край Санта Кларита, пишат от abcnews.go.com. И въпреки недоволството на властите, че събирането им не е законно, настояха да проведат събирането си. [caption id="attachment_35885" align="aligncenter" width="300"]
Хиляди почетоха паметта на актьора в неделя[/caption] Пол Уокър загина на 30 ноември при тежка автомобилна катастрофа. Той и спътника му Роджър Родас, загинаха вследствие на фатален удар с крайпътно дърво. Разследването установи, че актьорът и приятелят му станали жертва на техническа неизправност в автомобила. И че ако не бе повредата в спирачките и последвалата експлозия днес двамата можеха да бъдат живи.[gallery ids="35886,35887,35888,35889,35890,35891,35892,35893,35894"]
Kristina Mileva
Остави коментар